۱۳۹۶-۰۹-۰۱

طرح ویزیت رایگان مراجعه‌کنندگان به دارالشفاء امام رضا(ع) اجرا شد

همزمان با ایام پایانی ماه صفر، طرح ویزیت رایگان مراجعه‌کنندگان به دارالشفاء امام رضا(ع) اجرا شد.
به گزارش آستان‌نیوز، مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی در حاشیه اجرای این طرح عنوان کرد: در راستای تکریم زائران پیاده و نیز مجاوران بارگاه منور رضوی چند طرح اعم از حضور خادمیاران سلامت در موکب نمایشگاهی آستان قدس رضوی واقع در چهارراه شهدا در حال اجراست و در همین زمینه کلیه ویزیت‌های پزشکان عمومی و تخصصی و نیز درمان‌های سرپایی در این ایام در مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی به صورت رایگان در حال انجام است.
دکتر ناصر سرگلزایی افزود: برای تمام زائران و مجاورانی که در این ایام به حرم مطهر مشرف می‌شدند، درمان‌ها شامل ویزیت و هم‌چنین سرم‌تراپی و تزریقات به صورت رایگان در حال انجام است.
وی اظهار کرد: این طرح به صورت آزمایشی در حال انجام است تا بسنجیم که از امکانات این مرکز درمانی تا چه اندازه می‌توان در زمینه زائرمحوری و تکریم زائر فعالیت درمانی کرد.
به گفته این مقام مسئول، خدمات پاراکلینیکی و داروخانه‌ و تحویل دارو نیز درصورتی که مراجعه‌کننده‌ای هزینه اش را نداشته باشد به صورت رایگان ارائه می‌شود.
وی بیان کرد: تمامی کارکنان دارالشفاء امام رضا(ع) در بخش‌‌های اداری، درمانی و تزریقی در این طرح مشارکت کرده و به علاوه خادمیاران سلامت نیز در این طرح به صورت افتخاری مشارکت دارند.
گفتنی است، کلینیک های تخصصی این دارالشفاء شامل بخش های قلب، چشم، گوش، حلق و بینی، اعصاب، داخلی، پوست، اورتوپدی، زنان و زایمان و انکولوژی است.


 

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود